2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


La Cimbali Tam Otomatik Espresso Kahve Makinası

Profesyonel La Cimbali marka tam otomatik çalışan espresso makinası modelleri kaliteli ekonomik la cimbali tam otomatik espresso kahve makinası fiyatları sanayi tipi la cimbali espresso kahve makinası teknik şartnamesi uygun la cimbali kahve makinası fiy
Kullananların tavsiyesi dünyaca ünlü La Cimbali tam otomatik espresso makinası modellerinin en uygun fiyatlarıyla la cimbali tam otomatik espresso kahve makinası toptan fiyat listesi la cimbali kahve makinası teknik şartnamesi telefon 0212 2370759
La Cimbali Tam Otomatik Espresso Kahve Makinası M26 BE DT/1:Kahvecilerde ofis ve okul kantin yemekhanelerinde espresso kahve yapmakta kullanılan tek gruplu model La Cimbali marka tam otomatik model espresso kahve makinasıdır - La Cimbali tam otomatik espresso kahve makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 32.774,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

La Cimbali Tam Otomatik Espresso Kahve Makinası M26 BE DT/1

* Enerji: 220-240 V Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tek grupludur
* Sıcak su ve buhar boyleri: 5 lt
* Heat exchanger kapasitesi: 180 ml Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Grup boyler teknolojisi: heat exchanger
* Pirinç pompalıdır
* Mixed service water özellikli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan ısı yalıtımı ve kaplama mevcut
* 5 butonlu
* Buhar çubuğu: 2 adet standart buhar çubuğu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 48 kg
* Ölçüler: 450x528x548 mm
* Tam otomatik espresso kahve makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Standart üst fincan ısıtıcı
* Bas bırak start-stop düğmeli
* 2 döner yönlü uzun buhar kollu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 1 sıcak su musluklu
* Şık ve modern görünümlü
* Miktar ayarlı volumetrik pompaya sahip modellerinde her grupta dojaz ayarı seçimi yapmak için 4 tuş bulunur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Manuel demleme için de bir adet başlat / durdur düğmesi mevcuttur
* Hem boyler basıncını hem de su, buhar ve espresso basıncını takip eden iki adet monometreye sahiptir
* Kolaylıkla makine işleyişini kontrol etmenize ve olası hata durumunda müdahalenize olanak sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Led ışıklar sayesinde espresso yaparken fincan içlerini daha kolay görebilirsiniz
* Espresso makinesinde espresso yapımını kolaylaştırmak için aydınlatmalı tuşlar yer alır
* Patentli grup teknolojisi sayesinde şebekeden aldığı soğuk suyu grup başlığından geçirerek hem boyler içerisine suyun tamamen soğuk girmesini engeller, hem de soğuk su ile grup ısısını düşürüp aşırı ısınmayı engeller Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Espresso makinesinin su veya buhar ile temas eden tüm yüzeylerinin özel bir materyal ile kaplanması sayesinde içeceklerin içerisine metal parçacıklarının karışması önlenerek maksimum düzeyde besin güvenliği sağlanmış olur

La Cimbali Tam Otomatik Espresso Kahve Makinası M26 BE DT/1:Kullanımı ve bakımı rahat olan, zarif ve çok yönlü bir espresso makinesidir. Hem ergonomik hem de sağlam olan La Cimbali M26 BE dayanıklı ve sağlam paslanmaz çelikten üretilmiştir - La Cimbali tam otomatik espresso kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
  • BOĞAZİÇİ KIYMA MAKİNESİ KAFASI

    BOĞAZİÇİ KIYMA MAKİNESİ KAFASI-SIKMA SOMUNU Satışı Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla sanayi tipi toptan endüstriyel Boğaziçi kıyma yapma makinası fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca sanayi tipi Boğaziçi kıyma yapma makinası-Boğaziçi endüstriyel kıyma makinesi tamiratını, bakımını yapan teknik tamir özel servisinin telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581