2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Donmuş Et Kesme Testeresi

İmalatçısından en kaliteli donmuş et kesme testereleri modelleri kasaplara en uygun donmuş et kesme testeresi toptan yemekhane tipi donmuş et kesme testeresi satış listesi motorlu donmuş et kesme testeresi fiyatlarıyla donmuş et kesme testeresi satıcısı
Donmuş Et Kesme Testeresi ADEKT11:Mezbahalar için profesyonel donmuş et kesme testeresi fiyatları kasaplarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik donmuş et kesme testeresi modelleri et işleme tesisleri için endüstriyel donmuş et kesme testeresi teknik şartnamesi askeriye yemekhanelerinde kullanılan donmuş et kesme testeresi fabrikası fiyatı özellikleri motorlu donuk et kesme testeresinin yedek bıçağı nasıl sökülür takılır değiştirilir otel kasaphaneleri için donmuş et kesme testeresi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.906,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Donmuş Et Kesme Testeresi ADEKT11

Motorlu Et Kemik Kesme Parçalama Makinası - Donmuş Et Kesme Testeresi 

* Küçük parçalara bölünmesi gereken etlerinizi ve depolanırken küçük ebatlara bölünmesi gereken kemikleri parçalayabileceğiniz bu donmuş et kesme testeresiyle; Et işleme tesislerinde paketlenecek etleri çeşitli boyutlarda parçalara ayırmada askeri mutfaklarda ve yemekhanelerde yemeklere katılacak olan kemikleri uygun boylarda kesmede buzhanede bekletilen etleri dilim ayarı yapılarak doğramada rahatlıkla kullanabilirsiniz.Güçlü motoru ve dayanıklı yapısıyla en zorlu et ve kemik kesme işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. - Et işleme tesisleri hayvan kesim merkezleri kasaplar askeriyeler yemek fabrikaları için et kesme testeresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  * Et kemik kesme makinesinin testere gerginliğini kasnaktan ayarlayabilirsiniz 

  * Kemik kesme testeresinin alt tablası ve itme kolu paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Et işleme tesisleri hayvan kesim merkezleri kasaplar askeriyeler ve yemek üretim fabrikaları için donmuş et kesme testeresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  * Motor muhafazası paslanmaz çelikten imal edilen et kemik testeresinin ani stop özelliği vardır - Et işleme tesisleri hayvan kesim merkezleri kasaplar askeriyeler ve yemek üretim fabrikaları için donmuş et kesme testeresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  * Kemik kesme testeresinin ebatları 48x68x99 cm olup ağırlıysa 30 kg dır

 * Kemik kesme testeresinin kapak kısmında açıldığında çalışmayı durduran güvenlik switchi bulunmaktadır - Et işleme tesisler hayvan kesim merkezleri kasaplar askeriyeler ve yemek üretim fabrikaları için et kemik kesme testeresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  * Et kemik testeresinin dış gövdesi alüminyum üzerine elektrostatik toz boyalıdır - Et işleme tesisleri hayvan kesim merkezleri kasaplar askeriyeler ve yemek üretim fabrikaları için donmuş et kesme testeresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  * Donmuş et kesme testeresi trifaze elektrikle çalışıp 0,75 Kw gücünde bir motoru vardır

  * Kemik kesme testeresini set üstü kullanabildiğiniz gibi altına bir çalışma tezgahı koyarakda kullanabilirsiniz 

  * Et kemik kesme makinesiyle kesim esnasında dilim kalınlık ayarı yapabilirsiniz

  * Donmuş et kemik kesme testeresi 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, kemik kesme testeresi yedek parçaları (motoru,testeresi,itme kolu, v.b. kesmik kesme testeresi parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal donmuş et kemik kesme testeresi parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  * Ayrıca elinizde böyle bir et kemik kesme testeresi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli kemik kesme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. kemik kesme makinesi tamiri-donmuş et kesme testeresi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Donmuş et kesme testeresiyle ilgililer:kemik kesme makinesi,et testeresi,kemik parçalama makinası,donmuş et kesme makinası,et dilimleme testeresi,sanayi tipi et testeresi,et kesme makinesi,kemik kesme hızarı,et doğrama makinesi,endüstriyel kemik kesici,kemik parçalama testeresi, - Et işleme tesisleri hayvan kesim merkezleri askeriyeler kasaplar ve yemek üretim fabrikaları için donmuş et kesme makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Donmuş et kesme makinesini; Kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Et işleme tesisleri hayvan kesim merkezleri kasaplar askeriyeler ve yemek üretim fabrikaları için donmuş et kesim merkezleri This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Donmuş Et Kesme Testeresi ADEKT11:Gün içerisinde çokca donmuş et ve kemik kesme parçalama işlemi yapan et fabrikalarında hayvan kesim merkezlerinde kullanılan bu donmuş et kesme makinesiyle ; Et işleme tesislerinde askeriye mutfaklarında yemekhanelerde donmuş et kesimi ve kemik parçalama işlemlerinizi rahatlıkla halledebileceksiniz. Donmuş et kesme testeresi 2 yıl gerçek garantiyle müşterilerimize sunulmaktadır - Et işleme tesisleri hayvan kesim merkezleri askeriyeler kasaplar ve yemek üretim fabrikaları için donmuş et kesme testeresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.           

DONMUŞ ET KESME TESTERESİ This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.-2370750-2370751-2370759

 

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

bizdeki kemik kesme makinasının dişli testeresi koptu kurban bayramından evvel yedek testeresini almak istiyoruz nasıl yardımcı olursunuz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Motorlu kemik kesme makinalarındaki dişli testere şeklindeki bıçağı 0212 2974432 telefonlu endüstriyel et kesme makinası tamircisi teknik servisimizden alabilirsiniz. Dilerseniz dişli testere bıçağının ödemesini hesaba havale ettiğiniz veya...

Motorlu kemik kesme makinalarındaki dişli testere şeklindeki bıçağı 0212 2974432 telefonlu endüstriyel et kesme makinası tamircisi teknik servisimizden alabilirsiniz. Dilerseniz dişli testere bıçağının ödemesini hesaba havale ettiğiniz veya siteden kredi kartıyla aldığınız takdirde aynı gün kargo ile adresinize gönderilecektir. Endüstriyel et kesme makinalarının kemik doğrama makinelerinin yedek parçaları olan kkesici bıçakları ile ilgili sorularınız için arayabilir 0212 3614581 veya aşağıdan yazabilirsiniz

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
  • SALEP MAKİNESİ SAHLEP KAZANI CONTASI

    SALEP MAKİNESİ SAHLEP KAZANI CONTASI Satışı Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla sanayi tipi toptan endüstriyel salep makinesi fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca büfe kafe tipi salep ısıtıcı makinesi-endüstriyel salep makinası tamiratını, bakımını yapan teknik tamir özel servisinin telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...